default-logo

Op. Dr. A. Yener İNCE

Ortopedi ve Travmataloji Uzmanı

Galatasaray Spor Kulübü Futbol A Takımı

Medical Park Hastaneler Gurubu

Medical Park Bahçelievler Hastanesi ,İstanbul

1969 yılında Samsun’da doğdu. 1988 yılında Galatasaray Lisesi’nden ve ardından 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa İngilizce  Tıp Fakültesi ‘nden mezun olduktan sonra, 2000 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi  – Çapa dan fonksiyonel Anatomi uzmanı oldu. Sporcu Sağlığı üzerine çalıştığı süre içerisinde Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinde Yardımcı Doçent olarak çalışma ve ders verme imkanı buldu. 2003-2008 yılları arasında İstanbul Eğitim Araştırma Hastanesinde Ortopedi ve Travmatoloji uzmanlığı eğitimi yaptı. Mecburi Hizmetin ardından 2009-2013 yılları arasında Çamlıca Alman (Universal Hospitals Group ) Hastanesinde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak çalıştı .Bu süreçte Fenerbahçe Spor Kulubü Bayan Voleybol ve Fenerbahçe Bayan Basketbol takımlarında “takım doktoru” olarak diğer branşlarda konsultan ortopedist olarak görev aldı. Bu süre içerisinde Yeni Yüzyıl Üniversitesinde ders vermeye devam etmiştir. 2013 yılı mart ayı başından itibaren Galatasaray Spor Kulubünde kulüp doktorluğunu yine ortopedi konsültanı olarak sürdürmektedir. Bu arada hastalarına da kulubün sponsor hastanesi Bahçelievler Medical Park Hastanesi ‘nde hizmet vermeye devam etmektedir. Travma (Kırık ve Çıkıklar ) Spor Cerrahisi (artroskopik ve açık ) , Artroplasti (Protez) , Vertebra Cerrahisi (omurga) alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. Tüm bunların yanı sıra Mikrocerrahi Eğitimi sayesinde daha geniş bir endikasyon alanında çalışmaktadır .

Yazar Hakkında
1969 yılında Samsun’da doğdu. 1988 yılında Galatasaray Lisesi’nden ve ardından 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa İngilizce Tıp Fakültesi ‘nden mezun olduktan sonra, 2000 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Çapa dan fonksiyonel Anatomi uzmanı oldu. Sporcu Sağlığı üzerine çalıştığı süre içerisinde Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinde Yardımcı Doçent olarak çalışma ve ders verme imkanı buldu. 2003-2008 yılları arasında İstanbul Eğitim Araştırma Hastanesinde Ortopedi ve Travmatoloji uzmanlığı eğitimi yaptı. Mecburi Hizmetin ardından 2009-2013 yılları arasında Çamlıca Alman (Universal Hospitals Group ) Hastanesinde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak çalıştı .Bu süreçte Fenerbahçe Spor Kulubü Bayan Voleybol ve Fenerbahçe Bayan Basketbol takımlarında “takım doktoru” olarak diğer branşlarda konsultan ortopedist olarak görev aldı. Bu süre içerisinde Yeni Yüzyıl Üniversitesinde ders vermeye devam etmiştir. 2013 yılı mart ayı başından itibaren Galatasaray Spor Kulubünde kulüp doktorluğunu yine ortopedi konsültanı olarak sürdürmektedir. Bu arada hastalarına da kulubün sponsor hastanesi Bahçelievler Medical Park Hastanesi ‘nde hizmet vermeye devam etmektedir. Travma (Kırık ve Çıkıklar ) Spor Cerrahisi (artroskopik ve açık ) , Artroplasti (Protez) , Vertebra Cerrahisi (omurga) alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. Tüm bunların yanı sıra Mikrocerrahi Eğitimi sayesinde daha geniş bir endikasyon alanında çalışmaktadır .
  1. Habib Gülbakan Cevapla

    Iğdırdan Yener hocama sevgiler.Iğdırda görev yaptığı dönemde,daha önce yanlış ameliyat sonucu yatalak kalan 72 yaşındaki annemi yanına götürdüm.Ameliyatımız 10 saat falan sürdü,68 gün hastanede kaldık.YENER hoca gece gündüz ayırımı yapmadan ilgilendi.Çok şükür annem kalktı yürümeye başladı.Kendisine minnettarız.

  2. Nimet Büyükhanlı Cevapla

    Mükemmel bir doktor

  3. şenol bilir Cevapla

    annem 70 yaşında ve çok ama çok çalışmış bir insan laz kadınlarının en çok ezilmişi diyebilirim gezemiyordu kalktığında biyere tutunmazsa düşerdi camdan dışarıyı izlemesi bahçede rahat dolaşamaması beni kahrediyordu 5 senelik ısrarımın üstüne amelyata ilkna ettim ve numune hastanesinden ameliyat günü aldık ama ölme risk i var dediler,amelyattan sonra daha kötüde olabilir dediler vazgeçtim ölecegine camdan baksın dedim annem o kadar korkuttular.Allah razı olsun yener bey ile tanıştık o inatçı annemi ve beni öle güzel bir dille bilgilendirdiki anlatamam ve unutamam her zamanda derim annecim sen artık lastiği bitirdin jantın üstünde gidiyorsun deyişini 2 günde allahın izniyle yürütürüm seni dedi ve amelyattan 2 gün sonra yürüdü 2 yılı geçti korkudan 1 dizine protez yaptırdık belki olmaz diye keşke ikisinede yaptırsaydık her seferinde dua ediyor o evladum gibiydi diyor süper doktor ve süper bir insan evladı o ilgiye alakaya çok teşekkür ediyoruz unutulmayacaksın dr.yener ince …

Yanıt Bırakın

*


− 5 = 0